Megadron AS fusjoneres inn i Site Service Bane AS
29.02.2024
For å styrke Site Service Gruppens posisjon og videre satsing innenfor jernbane, velger vi nå å fusjonere Megadron AS med Site Service Bane AS, som begge er en del av Site Service Gruppen.

Site Service Bane AS vil med dette styrke sin posisjon som følge av fusjonen og får nå tilført ressurser med høy faglig kompetanse, samt skinnegående maskiner. Dette gjennomføres for å sikre bedre utnyttelse av ressursene og redusere de administrative kostnadene. Dette medfører en ytterligere styrking innenfor anleggsmaskinfaget, både ressursmessig, men også på utstyrssiden. I tillegg tilfører Megadron AS solid kompetanse innenfor sikkerhetskritiske funksjoner.
Megadron har i dag 16 ansatte, som inngår i denne fusjonen. De ansatte er informert og formelt gjennomføres fusjonen 1.september.
Flere nyheter

God jul!
Vi ønsker også å rette en ekstra takk til alle ansatte og samarbeidspartnere som sørger for at vi kan tilby 24/7-beredskap, også i juleferien.
Les hele saken
Site Service Gruppen har forlenget driftsavtalen med Lyse Tele
Site Service as har inngått en ny landsdekkende driftsavtale over 3+1+1 år med Lyse Tele som eier mobiloperatøren ice.
Les hele saken