Nortelmo AS fusjoneres inn i Site Service AS
23.09.2024
For å samordne Site Service Gruppens leveranser og videre satsing innenfor jernbane og fiber, velger vi nå å fusjonere Nortelmo AS inn i Site Service AS. Dette for å redusere antall selskaper i gruppen.

Site Service AS vil med dette samle sikkerhetspersonell mot jernbane under et selskap, samt styrke fiber med flere fibermontører. Dette gjennomføres også for å sikre bedre utnyttelse av ressursene og redusere administrative kostnader. Nortelmo har solide leveranser mot jernbane og forsvaret, som blir sikret gjennom tilgang til større kapasiteter.
Nortelmo AS har i dag 12 ansatte, som inngår i denne fusjonen. De ansatte er informert og formelt gjennomføres fusjonen 1.oktober.
Flere nyheter

Banebelysning på Steigen i Nordland
I det siste har vi gjennomført oppdrag der vi kombinerer vår kompetanse på master med leveranser innen belysning. Vårt nyeste prosjekt er fotballbanen i Steigen i Nordland.
Les hele saken
Eivind Helgaker blir ny konsernsjef i Site Service
Site Service konsernet fortsetter satsingen på videre vekst og langsiktig utvikling med ansettelsen av Eivind Helgaker som ny konsernsjef.
Les hele saken