Inn-Trøndelag helse- og beredskapshus

09.09.2019

E-Nor har utført elektro, teleinstallasjoner og nødstrøm ved Inn-Trøndelag helse – og beredskapshus (IHBH).

Oversiktsbilde av Inn-Trøndelag helse- og beredskapshus
Foto: E-Nor Installasjon

Bygget inneholder Rehabiliteringstjenesten, DMS, Familiens hus, barnevern, Legekontor, Brannvesen Ambulanse og Legevakt. Bygget er oppføret på Nordsileiret i Steinkjer med 5 etasjer pluss tekniske rom i 6.etasje. Byggestart var den 01.11.2017 og bygget var ferdigstilt på sensommeren 2019.

Tilbake til alle aktueltsaker

Flere nyheter

Fotografi av opplyst Fotballbane
14.11.2025

Banebelysning på Steigen i Nordland

I det siste har vi gjennomført oppdrag der vi kombinerer vår kompetanse på master med leveranser innen belysning. Vårt nyeste prosjekt er fotballbanen i Steigen i Nordland.

Les hele saken
08.08.2025

Eivind Helgaker blir ny konsernsjef i Site Service

Site Service konsernet fortsetter satsingen på videre vekst og langsiktig utvikling med ansettelsen av Eivind Helgaker som ny konsernsjef.

Les hele saken