Nortelmo AS fusjoneres inn i Site Service AS
23.09.2024
For å samordne Site Service Gruppens leveranser og videre satsing innenfor jernbane og fiber, velger vi nå å fusjonere Nortelmo AS inn i Site Service AS. Dette for å redusere antall selskaper i gruppen.

Site Service AS vil med dette samle sikkerhetspersonell mot jernbane under et selskap, samt styrke fiber med flere fibermontører. Dette gjennomføres også for å sikre bedre utnyttelse av ressursene og redusere administrative kostnader. Nortelmo har solide leveranser mot jernbane og forsvaret, som blir sikret gjennom tilgang til større kapasiteter.
Nortelmo AS har i dag 12 ansatte, som inngår i denne fusjonen. De ansatte er informert og formelt gjennomføres fusjonen 1.oktober.
Flere nyheter

Ny kontrakt om Dovre- Rauma- og Rørosbanen
Site Service Bane har inngått avtale med Bane NOR for arbeid på Dovre- Rauma- og Rørosbanen.
Les hele saken
Binto AS fusjoneres inn i Site Service
Med fusjonen forsterker vi vår posisjon innen telekommunikasjon- og utbyggingstjenester i hele landet.
Les hele saken