Nortelmo AS fusjoneres inn i Site Service AS

23.09.2024

For å samordne Site Service Gruppens leveranser og videre satsing innenfor jernbane og fiber, velger vi nå å fusjonere Nortelmo AS inn i Site Service AS. Dette for å redusere antall selskaper i gruppen.

Person i mast med utsikt over Jernbanetorget i Oslo

Site Service AS vil med dette samle sikkerhetspersonell mot jernbane under et selskap, samt styrke fiber med flere fibermontører. Dette gjennomføres også for å sikre bedre utnyttelse av ressursene og redusere administrative kostnader. Nortelmo har solide leveranser mot jernbane og forsvaret, som blir sikret gjennom tilgang til større kapasiteter.

Nortelmo AS har i dag 12 ansatte, som inngår i denne fusjonen. De ansatte er informert og formelt gjennomføres fusjonen 1.oktober.

Tilbake til alle aktueltsaker

Flere nyheter

Julekort med bilde av person med julegaver i hånda
22.12.2025

God jul!

Vi ønsker også å rette en ekstra takk til alle ansatte og samarbeidspartnere som sørger for at vi kan tilby 24/7-beredskap, også i juleferien.

Les hele saken
tre arbeidsfolk innen telecom som har på sikkerhetsutstyr
19.12.2025

Site Service Gruppen har forlenget driftsavtalen med Lyse Tele

Site Service as har inngått en ny landsdekkende driftsavtale over 3+1+1 år med Lyse Tele som eier mobiloperatøren ice.

Les hele saken