Hopp til hovedinnhold
Site Service Gruppen, til forsiden

Tre regionale rammeavtaler med Bane NOR

14.01.2026

Vi har inngått tre regionale rammeavtaler med Bane NOR. Avtalene går over 2+6 år, og har en estimert totalverdi på ca 110 mill.

Bane NOR moderniserer sin infrastruktur for en effektiv jernbane i fremtiden. Rammeavtalene består av leveranser innen elektro, fiber, tele- og sikkerhetspersonell. Avtalene gjelder for alle 3 regioner (Nord, Syd-Vest og Øst) og skal sikre kapasitet til ulike driftsleveranser og prosjekter.

Vi i Site Service har lang erfaring med denne type prosjekter, og vil i denne rammeavtalen også benytte ressurser fra selskapene i Site Service gruppen. Tilsammen har vi en stor ressursbase av egne ansatte som vil brukes for denne avtalen, inkludert lærlinger innen ulike fagområder.

Denne avtalen er svært viktig for Site Service Gruppen og underbygger vår strategi om å tilby samfunnskritisk infrastruktur.

Tilbake til alle aktueltsaker

Flere nyheter

01.10.2026

Site Service Gruppen har signert ytterligere en rammeavtale med Global Connect

Global Connect og Site Service as har inngått en ny landsdekkende rammeavtale for 3 år med opsjon om forlengelse med 1 år inntil den blir sagt opp. Avtalen har en estimert verdi på ca 25mill pr år.

07.09.2026

Site Service Gruppen har inngått stor utbyggingsavtale med Eidsiva Digital

Site Service Gruppen har inngått en utbyggingsavtale med Eidsiva Digital om etablering av 160 kilometer ny stamfiber mellom Os i Østerdalen og Melhus i Trøndelag.